Hakkımızda

Hakkımızda


Siz değerli müşterilerimizin konforu için çalışmakta olan firmamız müşteri güvenliğini ön planda tutmayı ve dairelerin hijyenik olmasını ilke edinmiş ve bu sayede müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Misyonumuz bu sektörde gelişerek en iyi şekilde hizmet vererek yaşam kalitesini artırarak konforu yükseltmek ve bu alanda en iyi firma olmaktır.

Misyonumuz


Yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile şirketimiz bu sektörde birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır. Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen, Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.

Tarihçemiz


AK DUR inşaat 2009 yılında inşaat sektörüne adım atmıştır. Bu alanda giderek güçlenmiş ve başarısını ispatlamıştır. Daha sonra konaklama sektörüne girmiş, inşaat sektöründeki tecrübelerini buraya yansıtmıştır. Firmamız tecrübeli kadrosu, ilkeli çalışma prensipleriyle ve etik değerlere bağlı kalarak her gün kendisini daha da geliştirerek siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.